Zapraszamy wszystkich na turniej!

Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejny turniej w tę sobotę ! Kto wpadnie kibicować? Liczymy na doping Ps. Dziękujemy za czujność – w poprzednim poście był błąd. Oczywiście turniej rozegra się na hali przy ul. Hożej!

Kilka słów o nas

Dziś kilka słów o nas Czujemy się dumni z naszej pracy i mamy nadzieję, że będzie nas więcej i więcej