W odpowiedzi na liczne pytania ws. treningów i funkcjonowania Akademii w czasie Covid-19, zebraliśmy dla Państwa kilka odpowiedzi.

  1. Od dnia 4.06.2020 wracamy do treningów we wszystkich naszych grupach, włącznie z maluszkami 2-4 lata. Decyzja o dołączeniu do zajęć należy do każdego z osobna i szanujemy każde rozwiązanie. Ze strony Akademii zapewniamy wszelkie wymagane środki bezpieczeństwa na daną chwilę.
  2. Aktualna rozpiska zajęć dostępna jest w zakładce „plan zajęć”.
  3. Planujemy trenować przez cały możliwy czas, bez przerwy wakacyjnej.
  4. Płatności za uczestnictwo dokonujemy w takiej samej formie jak do tej pory. Stawka pozostaje bez zmian. Osoby które opłaciły miesiąc marzec, automatycznie mają opłacony miesiąc maj, jeżeli uczestniczyły na zajęciach w maju. To samo tyczy się osób które dołączą do zajęć w miesiącu czerwcu. 
  5. Zachęcamy do zainstalowania aplikacji WhatsUp przez którą planujemy szybko się z Państwem komunikować. W dobie wielu zmian jakie nas dotyczą będzie to bardzo ważne, abyśmy mogli jak najlepiej funkcjonować.

W przypadku szczegółowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z trenerami poszczególnych grup lub z trenerem Michałem. Wszystkie numery tel. dostępne w zakładce „plan zajęć”